Přihlášení do Bingu pro firmy a odhlášení

Přihlášení do Bingu pro firmy a odhlášení

Jak se do Bingu pro firmy přihlásit a jak se z něj odhlásit

Když vás správce systému přidal jako uživatele Bing pro firmy, můžete použít svůj pracovní nebo školní účet k přihlášení.

Přihlášení do služby Bing pro firmyexpando image

Pokud už jste přihlášení k některé aplikaci Office 365, budete při přechodu na web Bing.com automaticky přihlášení do služby Bing pro firmy.

  1. V pravém horním rohu libovolné stránky Bing.com klikněte na možnost Přihlásit se nebo Přihlásit se pro zobrazení výsledků firmy.

    Pokud tyhle možnosti nevidíte, přejděte na https://www.bing.com/business a přihlaste se.

  2. V nabídce účtu vedle Pracovní nebo školní účet klikněte na možnost Připojit.
  3. Po vyzvání vyberte účet, pomocí kterého se chcete přihlásit, nebo zadejte e-mailovou adresu a heslo. To je obvykle stejný účet, jaký používáte k přihlášení k aplikacím Office 365 jako Outlook na webu (OWA) nebo SharePoint.
Odhlášení ze služby Bing pro firmyexpando image
  • V pravém horním rohu libovolné stránky Bing.com klikněte na své jméno a v nabídce účtu vedle Pracovní nebo školní účet klikněte na možnost Odhlásit.
Přepnutí na účet Účet Microsoftexpando image
  • Pokud chcete přepnout na účet Účet Microsoft v pravém horním rohu libovolné stránky Bing.com, klikněte na své jméno a v nabídce účtu vedle Účet Microsoft klikněte na možnost Přepnout.
Poznámky
  • Bing.com uloží váš stav pracovního nebo školního účtu, přihlášení nebo odhlášení, do souboru cookie prohlížeče. Pokud smažete své soubory cookie, při příští návštěvě stránky Bing.com budete automaticky přihlášeni na svůj pracovní nebo školní účet.
  • Když jste přihlášení do služby Bing pro firmy, některé funkce, jako Zájmy v Bing a Microsoft Odměny, se můžou chovat jinak nebo nemusí být dostupné.

Související témata

Jak Bing pro firmy udržuje vaše údaje v bezpečí
Vyhledávání s Bingem pro firmy
Odeslání zpětné vazby k Bingu pro firmy

See more videos...