Vyhledávání s Bingem pro firmy

Vyhledávání s Bingem pro firmy

Díky vyhledávání se službou Bing pro firmy můžete najít weby, nástroje, osoby a soubory.

Pokud už jste přihlášení k některé aplikaci Office 365, budete při přechodu na web Bing.com automaticky přihlášení do služby Bing pro firmy. Pomocí služby Bing pro firmy můžete najít záložky interních webů a nástrojů, informace o vašich kolezích a dalších osobách ve vaší organizaci a soubory uložené v úložištích SharePoint a OneDrive pro firmy vaší organizace.

Vyhledávání webů a nástrojůexpando image

Určení správci a editoři ve vaší organizaci vytvářejí a zveřejňují záložky na weby, nástroje a další prostředky. Výsledky záložek obsahují krátký popis webu nebo prostředku a odkaz na něj. Organizace často vytvářejí záložky těchto hledání: benefity, HR, cesty, IT podpora, rezervace volná. Ale protože tyto záložky spravuje vaše organizace, můžou se lišit a vzorová vyhledávání nemusí mít žádné výsledky.

 1. Přejděte na web Bing.com a případně se přihlaste ke svému pracovnímu nebo školnímu účtu.
 2. Do políčka pro vyhledávání zadejte hledaný výraz.
 3. Výsledek záložky Bing pro firmy se zobrazí na začátku stránky s výsledky hledání nebo na začátku pravého sloupce. Ostatní webové výsledky najdete níže. Tyto výsledky se netýkají jen vaší organizace, jsou to veřejné výsledky.
Vyhledávání osobexpando image

Výsledky vyhledávání osob obsahují údaje jako její jméno, e-mail, titul nebo role a informaci, kde se nachází kancelář dané osoby. Můžete taky:

 • Této osobě zavolat, poslat e-mail nebo zprávu pomocí dostupných odkazů
 • Podívat se na soubory, které s vámi daná osoba v poslední době sdílela
 • Podívat se na její organizační graf a skupiny Outlook, kterých je členem

Typy údajů, které se zobrazí, se můžou od tohohle popisu lišit. O tom, jaké výsledky se ve výsledcích hledání Bing pro firmy zobrazí, rozhodují správci ve vaší organizaci.

 1. Přejděte na web Bing.com a případně se přihlaste ke svému pracovnímu nebo školnímu účtu.
 2. Do políčka pro vyhledávání zadejte jméno osoby, kterou chcete najít.

  Když napíšete jméno i příjmení, dosáhnete nejpřesnějších výsledků, ale pokud znáte jen část jména, Bing pro firmy vám ukáže výsledek, který nejlépe odpovídá vašemu hledání, případně vám nabídne zobrazení dalších výsledků.

 3. Výsledek vyhledávání osob Bing pro firmy se zobrazí na začátku stránky s výsledky hledání nebo na začátku pravého sloupce. Ostatní webové výsledky najdete níže. Tyto výsledky se netýkají jen vaší organizace, jsou to veřejné výsledky.

  V některých případech, např. když jde o velmi běžné jméno pro vyhledávání na webu, výsledek vyhledávání osob se neobjeví automaticky. Pro jeho zobrazení vyberte v pravém horním rohu stránky v nabídce Výsledky firmy možnost Lidé.

Hledání souborůexpando image

Výsledky hledání souborů obsahují název souborů a umístění a můžou obsahovat také krátký náhled obsahu, kdo soubor upravil naposledy a kdy. Můžete hledat soubory uložené v úložišti SharePoint a OneDrive pro firmy. Mezi podporované typy souborů patří:

 • Dokumenty Word
 • Tabulky Excel
 • Prezentace PowerPoint
 • Soubory Visio
 • Soubory PDF
 • Poznámkové bloky OneNote

Výsledky hledání souborů se organizují podle typu:

 • Osobní: soubory, které jste vytvořili, upravili nebo nedávno zobrazili a které odpovídají vašemu hledání
 • Všechny výsledky: všechny odpovídající soubory z úložišť SharePoint a OneDrive pro firmy vaší organizace, které máte právo vidět
 1. Přejděte na web Bing.com a případně se přihlaste ke svému pracovnímu nebo školnímu účtu.
 2. Do políčka pro hledání zadejte „dokumenty o“ a hledané výrazy.

  Když například do políčka pro hledání zadáte „dokumenty o daňových zákonech“, zobrazí se všechny vámi sdílené soubory, které se týkají daňových zákonů.

 3. Výsledky hledání souborů můžete zobrazit také tehdy, když zadáte příslušné hledání a v pravém horním rohu stránky v nabídce Výsledky firmy vyberete možnost Soubory.
 4. Na začátku stránky s výsledky se zobrazí výsledky souborů Bing pro firmy. Ostatní webové výsledky najdete níže. Tyto výsledky se netýkají jen vaší organizace, jsou to veřejné výsledky.
Poznámka

Když jste přihlášení do služby Bing pro firmy, některé funkce, jako Zájmy v Bing a Microsoft Odměny, se můžou chovat jinak.

Související témata

Přihlášení do Bingu pro firmy
Jak Bing pro firmy udržuje vaše údaje v bezpečí
Odeslání zpětné vazby k Bingu pro firmy

See more videos...