Bingi ärirakendusse sisse ja välja logimine

Bingi ärirakendusse sisse ja välja logimine

Kuidas Bingi ärirakendusse sisse ja välja logida.

Kui teie süsteemiadministraator on teid lisanud lahenduse Bingi ärirakendus kasutajaks, saate sisse logida oma töö- või koolikontoga.

Logi sisse teenusesse Bingi ärirakendusexpando image

Kui olete juba mõnda Office 365i rakendusse sisse loginud, logitakse teid automaatselt sisse lahendusse Bingi ärirakendus, kui lähete lehele Bing.com.

  1. Klõpsake Bing.com-i mis tahes lehe paremas ülanurgas suvandit Logi sisse või Logi sisse äritulemuste nägemiseks.

    Kui te ei näe neid sisselogimisvalikuid, minge sisselogimiseks lehele https://www.bing.com/business.

  2. Klõpsake konto menüüs valiku Töö- või koolikonto kõrval suvandit Ühenda.
  3. Kui küsitakse, valige konto, millega soovite sisse logida, või sisestage oma e-posti aadress ja parool. Tavaliselt on see sama konto, mida kasutate Office 365 rakendustesse sisselogimiseks, nagu Outlook veebis (OWA) või SharePoint.
Logi välja teenusest Bingi ärirakendusexpando image
  • Klõpsake Bing.com-i mis tahes lehe paremas ülanurgas oma nimel, seejärel klõpsake konto menüüs valiku Töö- või koolikonto kõrval suvandit Logi välja.
Konto valimine: Microsofti kontoexpando image
  • Konto Microsofti konto valimiseks klõpsake Bing.com-i mis tahes lehe paremas ülanurgas oma nimel, seejärel klõpsake konto menüüs valiku Microsofti konto kõrval suvandit Vali.
Märkmed
  • Bing.com salvestab teie töö- või koolikonto oleku (kas sisse või välja logitud) brauseri küpsises. Kui kustutate küpsised, siis järgmine kord, kui lähete lehele Bing.com, logitakse teid automaatselt sisse teie töö- või koolikontole.
  • Kui olete sisse logitud lahendusse Bingi ärirakendus, võivad mõned funktsioonid, näiteks Bingi huvid ja Microsoft Rewards käituda teisiti või need ei pruugi olla saadaval.

Seostuvad teemad

Kuidas Bingi ärirakendus aitab tagada teie teabe turvalisuse
Otsing Bingi ärirakendusega
Tagasiside saatmine Bingi ärirakenduse kohta

See more videos...