Otsing Bingi ärirakendusega

Otsing Bingi ärirakendusega

Lahendusega Bingi ärirakendus saate otsida saite ja tööriistu, inimesi ning faile.

Kui olete juba mõnda Office 365i rakendusse sisse loginud, logitakse teid automaatselt sisse lahendusse Bingi ärirakendus, kui lähete lehele Bing.com. Lahendusega Bingi ärirakendus saate otsida järjehoidjaid sisesaitidele ja tööriistadele, teavet teie töökaaslaste ja teiste teie organisatsiooni kuuluvate inimeste kohta ning faile, mis on salvestatud SharePointi ja OneDrive for Businessi.

Saitide ja tööriistade otsimineexpando image

Teie organisatsiooni määratud administraatorid ja toimetajad saavad luua ja avaldada järjehoidjaid saitidele, tööriistadele ja muudele ressurssidele. Järjehoidjate tulemused sisaldavad saidi või ressursi lühikirjeldust koos lingiga sellele. Organisatsioonid loovad tavaliselt järjehoidjaid järgmiste otsingute jaoks: hüved, HR, reisimine, IT-tugi, eemalolekuaja broneerimine. Kuid kuna neid järjehoidjaid haldab teie organisatsioon, võivad need olla erinevad ja need näidisotsingud ei pruugi tulemusi tagastada.

 1. Vajaduse korral minge aadressile Bing.com ja logige sisse oma töö- või koolikontole.
 2. Sisestage otsinguväljale oma otsing.
 3. Tulemuste lehe ülaosas või parempoolse veeru ülaosas kuvatakse lahenduse Bingi ärirakendus järjehoidja tulemus. Selle all kuvatakse muud veebitulemused. Need tulemused ei ole seotud teie organisatsiooniga, vaid need on avalikud tulemused.
Inimeste otsimineexpando image

Inimeste tulemused annavad üksikasju teie organisatsiooni kuuluva üksikisiku kohta, nagu tema nimi, meiliaadress, ametinimetus või roll ja kontori asukoht. Samuti saate teha järgmist.

 • Inimestele helistada või saata talle meili või sõnumi, kasutades saadaolevaid linke.
 • Vaadata faile, mida nad on teiega hiljuti jaganud.
 • Vaadata nende organisatsiooni diagramme ja Outlook Groupe, kuhu nad kuuluvad.

Kuvatava teabe tüübid võivad olla sellest kirjeldusest erinevad. Teie organisatsiooni administraatorid määravad sisu, mis kuvatakse lahenduse Bingi ärirakendus tulemustes.

 1. Vajaduse korral minge aadressile Bing.com ja logige sisse oma töö- või koolikontole.
 2. Sisestage otsinguväljale inimese nimi, keda soovite leida.

  Nii ees- kui ka perekonnanimi lisamine tagab parima tulemuse, kuid kui teate ainult osa tema nimest, kuvab Bingi ärirakendus teile tulemust, mis vastab teie otsingule kõige täpsemalt ja pakub võimaluse korral rohkem tulemusi.

 3. Tulemuste lehe ülaosas või parempoolse veeru ülaosas kuvatakse lahenduse Bingi ärirakendus inimesteotsingu tulemus. Selle all kuvatakse muud veebitulemused. Need tulemused ei ole seotud teie organisatsiooniga, vaid need on avalikud tulemused.

  Mõnel juhul, näiteks kui nimi on väga levinud veebiotsing, võib juhtuda, et inimesteotsingu tulemust ei kuvata automaatselt. Selle nägemiseks valige lehe paremas ülanurgas menüüs Ettevõtte tulemused suvand Inimesed.

Failide otsimineexpando image

Failitulemused sisaldavad faili nime ja asukohta ning võivad sisaldada ka lühikest sisulõiku ja seda, kes ja millal faili viimati muutis. Saate otsida SharePointi ja OneDrive for Businessi salvestatud faile, toetatud failitüübid on järgmised:

 • Wordi dokumendid;
 • Exceli arvutustabelid;
 • PowerPointi esitlused;
 • Visioi failid;
 • PDFid;
 • OneNotei märkmikud.

Failitulemused on korraldatud tüübi järgi.

 • Isiklikud: teie otsingule vastavad failid, mille olete hiljuti loonud, muutnud või vaadanud
 • Kõik tulemused: kõik vastavad failid teie organisatsiooni SharePointist ja OneDrive for Businessist, mille vaatamiseks on teil luba
 1. Vajaduse korral minge aadressile Bing.com ja logige sisse oma töö- või koolikontole.
 2. Sisestage otsinguväljale „documents about” (dokumendid sisuga) ja asjakohased otsinguterminid.

  Näiteks tagastab otsinguväljale „documents about tax codes” (dokumendid maksukoodide kohta) sisestamine kõik teiega jagatud failid, mis puudutavad maksukoode.

 3. Failitulemusi näete ka siis, kui sisestate vastava otsingu ja valite lehe paremas ülanurgas jaotises Ettevõtte tulemused suvandi Failid.
 4. Lahenduse Bingi ärirakendus failitulemus kuvatakse tulemuste lehe ülaosas. Selle all kuvatakse muud veebitulemused. Need tulemused ei ole seotud teie organisatsiooniga, vaid need on avalikud tulemused.
Märge

Kui olete sisse logitud lahendusse Bingi ärirakendus, võivad mõned funktsioonid, näiteks Bingi huvid ja Microsoft Rewards käituda teisiti.

Seostuvad teemad

Sisselogimine Bingi ärirakendusse
Kuidas Bingi ärirakendus aitab tagada teie teabe turvalisuse
Tagasiside saatmine Bingi ärirakenduse kohta

See more videos...