Darbo su „Bing“ vaizdo įrašais pradžia

Darbo su „Bing“ vaizdo įrašais pradžia

Sužinokite, kaip naršyti ir bendrinti „Bing“ vaizdo įrašus arba siųsti atsiliepimus apie juos.

Žiūrėkite vaizdo įrašus internetu iš bet kurio prie interneto prijungto kompiuterio. Vaizdo įrašų rezultatai, pasiekiami per „Bing“ vaizdo įrašai, gaunami iš įvairių medijos šaltinių.

  • Žiūrėkite ir naršykite vaizdo įrašus: raskite ir žiūrėkite vaizdo įrašus, kuriuos atsiuntė MSN ir „„Bing““. Vaizdo įrašų galite ieškoti pagal raktažodžius arba kategorijas ir našyti populiarius, neseniai atsiųstus ir susijusius vaizdo įrašus.
  • Bendrinkite vaizdo įrašus su draugais: kiekvieno „Bing“ vaizdo įrašai esančio vaizdo įrašo žiniatinklio adresas skirtingas, kad galėtumėte saitą į jį nusiųsti el. paštu arba tiesiogine žinute. Taip pat galite įdėti vaizdo įrašą į savo svetainę ar tinklaraštį arba paskelbti jį socialinio tinklo svetainėje, pvz., „„Facebook““.
Pastaba

Jei norite pateikti atsiliepimų arba pranešti „Bing“ vaizdo įrašai komandai apie klaidą, bet kurio „Bing“ vaizdo įrašai svetainės puslapio apatinėje dalyje spustelėkite Atsiliepimai. Jei kompiuteryje įdiegta iššokančių langų blokavimo programinė įranga, pirmiau gali reikėti laikinai ją išjungti.

See more videos...