Pranešimas apie pažeidimą

Pranešimas apie pažeidimą

Informacija apie tai, kaip pranešti apie įžeidžiančius rezultatus, intelektinės nuosavybės teisių pažeidimus arba kitas svetainės turinio problemas.

Jei manote, kad konkretūs URL ar kita ieškos rezultatuose pateikiama informacija yra žeidžiantys, apie tai galite pranešti „Bing“. Pranešus apie pažeidimą URL nebūtinai bus pašalintas iš ieškos rezultatų. „Bing“ ieškos rezultatus šalina tik labai retais atvejais, esant tam tikroms aplinkybėms ir sąlygoms, kad nebūtų apribojama „Bing“ vartotojų prieiga prie aktualios informacijos.

Pastaba

„Bing“ nekontroliuoja turinio, kurį skelbia svetainės arba kuris rodomas „Bing“ ieškos rezultatuose. Kad turinys tikrai būtų pašalintas iš ieškos rezultatų, geriausia kreiptis į svetainės, kuri paskelbė turinį, žiniatinklio administratorių ir prašyti, kad jis būtų panaikintas arba pašalintas. Net jei „Bing“ URL pašalins iš ieškos rezultatų, jis neišnyks ir, kol URL iš savo svetainės nepašalins žiniatinklio administratorius, jį bus galima rasti tiesiogiai nuėjus tuo žiniatinklio adresu.

See more videos...