Prisijungimas prie „Bing“ verslui ir atsijungimas nuo jo

Prisijungimas prie „Bing“ verslui ir atsijungimas nuo jo

Kaip prisijungti prie „Bing“ verslui ir nuo jo atsijungti.

Sistemos administratoriui jus įtraukus kaip „Bing“ verslui vartotoją, prisijungti galite naudodami savo darbo arba mokymo įstaigos paskyrą.

Prisijungimas prie „Bing“ versluiexpando image

Jei jau esate prisijungę prie bet kurios „Office 365“ programos, nuėję į Bing.com būsite automatiškai prijungti prie „Bing“ verslui.

  1. Viršutiniame dešiniajame bet kurio Bing.com puslapio kampe spustelėkite Prisijungti arba Prisijunkite, kad matytumėte įmonės rezultatus.

    Jei šių prisijungimo parinkčių nematote, norėdami prisijungti eikite į https://www.bing.com/business.

  2. Paskyros meniu, prie Darbo arba mokymo įstaigos paskyra spustelėkite Prisijungti.
  3. Jei būsite raginami, pasirinkite paskyrą, kuria norite prisijungti, arba įveskite savo el. pašto adresą ir slaptažodį. Paprastai tą pačią paskyrą naudojate jungdamiesi prie „Office 365“ programų, pvz., Internetinė „Outlook“ (OWA) arba „SharePoint“.
Atsijungimas nuo „Bing“ versluiexpando image
  • Viršutiniame dešiniajame bet kurio Bing.com puslapio kampe spustelėkite savo vardą, tada paskyros meniu, prie Darbo arba mokymo įstaigos paskyra spustelėkite Atsijungti.
Perjungimas į „Microsoft“ paskyraexpando image
  • Norėdami perjungti į „Microsoft“ paskyra, viršutiniame dešiniajame bet kurio Bing.com puslapio kampe spustelėkite savo vardą, tada paskyros meniu, prie „Microsoft“ paskyra spustelėkite Perjungti į.
Pastabos
  • Bing.com naršyklės slapuke įrašo jūsų darbo arba mokymo įstaigos paskyros būseną (prijungtą arba atjungtą). Jei panaikinsite slapukus, kitą kartą nuėję į Bing.com būsite automatiškai prijungti prie savo darbo arba mokymo įstaigos paskyros.
  • Kai esate prisijungę prie „Bing“ verslui, kai kurios funkcijos, pvz., Bing pomėgiai ir „„Microsoft“ Rewards“, gali veikti kitaip arba būti nepasiekiamos.

Susijusios temos

Kaip „Bing“ verslui saugo jūsų informaciją
Ieška naudojant „Bing“ verslui
Atsiliepimų apie „Bing“ verslui siuntimas

See more videos...