Kaip „Bing“ verslui saugo jūsų informaciją

Kaip „Bing“ verslui saugo jūsų informaciją

Sužinokite apie visus būdus, kuriuos naudodama „Bing“ verslui užtikrina, kad jūsų įmonės turinys ir informacija yra saugūs.

„Bing“ verslui naudoja kelis skirtingus toliau išvardytus metodus, kuriais užtikrina, kad jūsų įmonės turinys ir informacija yra saugūs.

  • „Bing“ verslui rezultatai gaunami tiesiogiai iš to paties patikimo debesies, kurį naudoja „Office 365“. Bing mūsų viešoje žiniatinklio rodyklėje nesaugo jokio jūsų įmonės turinio ar informacijos.
  • Savo įmonės rezultatus galite matyti, tik kai esate prisijungę naudodami savo darbo arba mokymo įstaigos paskyrą.
  • „Bing“ verslui pateiks tik tą informaciją ir tuos „SharePoint“ ar „OneDrive“ verslui failus, kuriuos turite teisę matyti. Tokią teisę galite turėti, nes šiuos failus ar informaciją sukūrėte, jie buvo pabendrinti su jumis ar su didesne grupe, kuriai jūs priklausote, arba jie saugomi aplankuose ar vietose, kuriuos turite teisę pasiekti.
  • Bing nenaudoja jūsų „Bing“ verslui ieškų viešiems rezultatams tobulinti ir jūsų ieškos nenaudojamos Bing ieškos mechanizmui tobulinti.
  • Naudojant „Bing“ verslui, Bing reklamuotojams neleidžia kaip tikslinės auditorijos naudoti jūsų ar bet kurio jūsų organizacijos nario.
  • Jūsų išsiunčiami atsiliepimai apie „Bing“ verslui su Bing nebendrinami, juos gali matyti tik jūsų organizacijos žmonės.

Susijusios temos

Apie „Bing“ verslui
Prisijungimas prie „Bing“ verslui

See more videos...