Sākumlapas izpēte

Sākumlapas izpēte

Uzziniet, kā varat lejupielādēt Bing sākumlapas attēlu, iegūt vairāk informācijas par to vai to izslēgt.

Lai jums palīdzētu atklāt apkārtējo pasauli, pakalpojumā Bing katru dienu ir redzams jauns sākumlapas attēls, videoklips vai panorāma.

Papildinformācijas saņemšana par tēmu

Ja vēlaties saņemt papildinformāciju par dienas attēla, videoklipa vai panorāmas tēmu, ar peli velciet pāri šim elementam, lai atklātu karstvietas. Katrā karstvietā ir pieejama informācija par konkrēto tēmu un saite uz vēl plašāku informāciju.

Bing sākumlapa ar meklēšanas lodziņu

Informācijas saņemšana

Lai saņemtu informāciju par attēlu, videoklipu vai panorāmu, norādiet ikonu Informācija, kas atrodas attēla apakšējā labajā stūrī.

Sākumlapas attēla lejupielāde

Vairumu sākumlapas dienas attēlu var lejupielādēt. Lai lejupielādētu attēlu, noklikšķiniet uz ikonas Lejupielādēt, kas atrodas attēla apakšējā labajā stūrī.

Iepriekšējo attēlu skatīšana

Noklikšķiniet uz bultiņu ikonām Iepriekšējā un Nākamā, kas atrodas attēla apakšējā labajā stūri, lai skatītu iepriekšējo septiņu dienu attēlus.

Attēla izslēgšana un ieslēgšana

  • Ja sākumlapas dienas attēlu vēlaties aizstāt ar pelēku fonu, izmantojiet šo saiti, lai izslēgtu attēlu.
  • Lai pelēko fonu aizstātu ar sākumlapas dienas attēlu, izmantojiet šo saiti, lai ieslēgtu attēlu.

Pakalpojuma Bing iestatīšana par sākumlapu un meklētājprogrammu

Izmantojiet šīs saites, lai šai pārlūkprogrammai veiktu šādas darbības: Sākumlapas Bing.com iestatīšana un Meklētājprogrammas Bing iestatīšana. Ja pakalpojumā Bing nevar automātiski iestatīt sākumlapu vai meklētājprogrammu, izpildiet ekrānā sniegtos norādījumus.

Jaunākās informācijas saņemšana

Lai saņemtu jaunāko informāciju par sākumlapu un citus jaunumus par pakalpojumu Bing, atzīmējiet, ka jums patīk Bing pakalpojumā Facebook, vai sekojiet Bing pakalpojumā Twitter.

Daži šeit aprakstītie līdzekļi un funkcijas, iespējams, nav pieejami jūsu valstī vai reģionā.

See more videos...