Darba sākšana pakalpojamā Bing videoklipi

Darba sākšana pakalpojamā Bing videoklipi

Uzziniet, kā pārlūkot vai kopīgot videoklipus vai sūtīt atsauksmes par pakalpojumu Bing videoklipi.

Tiešsaistē skatieties videoklipus jebkurā datorā, kurā ir izveidots interneta savienojums. Videoklipu meklēšanas rezultāti pakalpojumā Bing videoklipi tiek iegūti no dažādiem plašsaziņas līdzekļu avotiem.

  • Pārlūkojiet un skatieties videoklipus: atrodiet un skatieties pakalpojumos MSN un Bing augšupielādētos videoklipus. Varat meklēt videoklipus pēc atslēgvārdiem vai kategorijām, kā arī pārlūkot populāros, nesen augšupielādētos un saistītos videoklipus.
  • Kopīgojiet videoklipus ar draugiem: katram pakalpojumā Bing videoklipi pieejamam videoklipam ir atsevišķa tīmekļa adrese, tāpēc varat nosūtīt saiti uz videoklipu e-pasta ziņojumā vai tūlītējā ziņojumā. Varat arī iegult videoklipu savā vietnē vai emuārā vai publicēt videoklipu sabiedrisko sakaru veidošanas vietnē, piemēram, Facebook.
Piezīme

Ja vēlaties sniegt atsauksmes vai ziņot par kļūdu Bing videoklipi komandai, jebkuras vietnes Bing videoklipi lapas apakšdaļā noklikšķiniet uz Atsauksmes. Ja datorā ir instalēta uznirstošo elementu bloķēšanas programmatūra, iespējams, tā ir īslaicīgi jāatspējo.

See more videos...