Ziņošana par iespējamu pārkāpumu

Ziņošana par iespējamu pārkāpumu

Informācija par to, kā ziņot par aizvainojošiem rezultātiem, iespējamu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu vai citām ar vietnes saturu saistītām problēmām.

Ja rodas problēma saistībā ar meklēšanas rezultātos iekļautiem vietrāžiem URL vai citu informāciju, ziņojiet par šo problēmu Bing darba grupai. Ziņošana par problēmu negarantē, ka vietrādis URL tiks noņemts no meklēšanas rezultātiem. Lai neierobežotu Bing lietotāju piekļuvi atbilstošai informācijai, Bing darba grupa ierobežo šo rezultātu meklēšanas apstākļus un nosacījumus, nevis noņem meklēšanas rezultātus.

Piezīme

Bing darba grupa nekontrolē vietnēs publicēto vai Bing meklēšanas rezultātos parādāmo saturu. Lai nodrošinātu satura noņemšanu no meklēšanas rezultātiem, ieteicams sazināties ar tās vietnes tīmekļa pārzini, kurā ir publicēts saturs, un pieprasīt šī satura izdzēšanu vai noņemšanu. Pat gadījumā, ja Bing darba grupa noņems no meklēšanas rezultātiem attiecīgo vietrādi URL, tas joprojām pastāvēs, un tam varēs piekļūt, pārejot tieši uz tīmekļa adresi, līdz tīmekļa pārzinis noņems saturu no vietnes.

See more videos...