Pierakstīšanās un izrakstīšanās no pakalpojuma Bing darbam

Pierakstīšanās un izrakstīšanās no pakalpojuma Bing darbam

Kā pierakstīties un izrakstīties no Bing darbam?

Kad sistēmas administrators ir jūs pievienojis kā Bing darbam lietotāju, jūs varat pierakstīties darba vai mācību kontā.

Pierakstīšanās pakalpojumā Bing darbamexpando image

Ja esat jau pierakstījies kādā Office 365 lietotnē, jūsu pierakstīšanās pakalpojumā Bing darbam, kad apmeklēsiet Bing.com, notiks automātiski.

  1. Jebkuras Bing.com lapas augšējā labajā stūrī klikšķiniet uz Pierakstīties vai Pierakstīties un apskatīt darba rezultātus.

    Ja neredzat šādas pierakstīšanās iespējas, dodieties uz pakalpojumu https://www.bing.com/business un pierakstieties.

  2. Konta izvēlnē, kas atrodas līdzās Darba vai mācību konts, klikšķiniet uz Savienot.
  3. Ja parādās uzvedne, izvēlieties kontu, kurā vēlaties pierakstīties, vai ievadiet savu e-pasta adresi un paroli. Parasti tas ir konts, kuru izmantojat, lai pierakstītos Office 365 lietotnēs, piemēram, Outlook tīmeklī (OWA) vai SharePoint.
Izrakstīšanās no pakalpojuma Bing darbamexpando image
  • Jebkuras Bing.com lapas labajā augšējā stūri klikšķiniet uz savu vārdu, tad konta izvēlnē, kas atrodas līdzās Darba vai mācību konts klikšķiniet uz Izrakstīties.
Pārslēgšanās uz pakalpojumu Microsoft kontsexpando image
  • Lai pārslēgtos uz pakalpojumu Microsoft konts, jebkuras Bing.com lapas augšējā labajā stūri klikšķiniet uz savu vārdu, tad konta izvēlnē, kas atrodas līdzās Microsoft konts, noklikšķiniet uz Pārslēgties uz.
Piezīmes
  • Bing.com saglabā jūsu darba vai mācību konta statusu pārlūkprogrammas sīkfailā neatkarīgi no tā, vai esat pierakstījies. Ja izdzēsīsiet sīkfailus, nākamreiz atverot pakalpojumuBing.com, tiksiet automātiski pierakstīts savā kontā.
  • Kad esat pierakstīts pakalpojumā Bing darbam, dažas iezīmes, piemēram, Bing Intereses unMicrosoft Atlīdzības programma, var darboties atšķirīgi vai nebūt pieejamas.

Saistītās tēmas

Kā pakalpojums Bing darbam pasargā jūsu informāciju?
Meklēšana ar pakalpojumu Bing darbam
Atsauksmes sūtīšana par pakalpojumu Bing darbam

See more videos...