Kā pakalpojums Bing darbam pasargā jūsu informāciju?

Kā pakalpojums Bing darbam pasargā jūsu informāciju?

Noskaidrojiet par visiem pasākumiem, kurus pakalpojums Bing darbam veic, lai jūsu darba saturs un informācija būtu drošībā.

Bing darbam izmanto vairākas atšķirīgas metodes, lai nodrošinātu jūsu darba satura un informācijas drošumu:

  • Bing darbam rezultāti tiek iegūti tieši no tā paša uzticamā mākoņa, ko izmanto pakalpojums Office 365. Bing nesaglabā jūsu darba saturu vai informāciju mūsu publiskajā tīmekļa lapu indeksā.
  • Sava darba rezultātus jūs varat aplūkot tikai tad, kad esat pierakstījušies savā darba un mācību kontā.
  • Pakalpojums Bing darbam parādīs tikai to informāciju un SharePoint vai OneDrive darbam failus, kurus jums ir atļauts aplūkot. Iespējams, ka jums ir piekļuves atļauja, jo esat šo failu vai informācijas autors, tie ir kopīgoti ar jums vai ar plašāku grupu, kurā esat arī jūs, vai arī tie ir saglabāti mapēs vai vietās, kurām jums ir tiesības piekļūt.
  • Bing neizmanto jūsu Bing darbam meklēšanas vaicājumus, lai uzlabotu publiskos rezultātus, un jūsu meklēšanas vaicājumi netiek izmantoti, lai uzlabotu pakalpojuma Bing meklētājprogrammu.
  • Kad jūs izmantojat pakalpojumu Bing darbam, Bing neļauj reklāmdevējiem piekļūt jums vai kādam citam jūsu organizācijā.
  • Jūsu nosūtītās atsauksmes par Bing darbam rezultātiem netiek kopīgotas ar Bing, tās var redzēt tikai cilvēki no jūsu organizācijas.

Saistītās tēmas

Par Bing darbam
Pierakstīšanās pakalpojumā Bing darbam

See more videos...