Meklēšana ar pakalpojumu Bing darbam

Meklēšana ar pakalpojumu Bing darbam

Atrodiet vietnes un rīkus, cilvēkus un failus, meklējot pakalpojumā Bing darbam.

Ja esat jau pierakstījies kādā Office 365 lietotnē, jūsu pierakstīšanās pakalpojumā Bing darbam, kad apmeklēsiet Bing.com, notiks automātiski. Ar Bing darbam jūs varat atrast iekšējo vietņu un rīku grāmatzīmes, informāciju par kolēģiem un citiem cilvēkiem no jūsu organizācijas, un failus, kas tiek glabāti jūsu organizācijas SharePoint un OneDrive darbam.

Vietņu un rīku meklēšanaexpando image

Jūsu organizācijas atbildīgie administratori un redaktori izveido un publicē grāmatzīmes, kas ved uz vietnēm, rīkiem un citiem resursiem. Grāmatzīmju rezultāti ietver īsu vietnes vai resursa aprakstu, kam pievienota arī saite, kas uz to ved. Organizācijas bieži izveido grāmatzīmes šādiem meklējumiem: atvieglojumi, cilvēkresursi, ceļošana, IT atbalsts, atvaļinājuma pieteikšana. Tā kā šīs grāmatzīmes pārvalda jūsu organizācija, tās var būt atšķirīgas, un šie parauga meklējumi var nesniegt rezultātus.

 1. Atveriet pakalpojumu Bing.com un, ja nepieciešams, pierakstieties darba vai mācību kontā.
 2. Meklēšanas lodziņā ievadiet meklēšanas vaicājumu.
 3. Pakalpojuma Bing darbam grāmatzīmes rezultāts parādās rezultātu lapas augšpusē vai labās kolonnas augšpusē. Zem tās ir redzami citi tīmekļa rezultāti. Tie ir publiski rezultāti, kas neattiecas uz jūsu organizāciju.
Cilvēku meklēšanaexpando image

Cilvēku meklēšanas rezultātos ir norādīta informācija par konkrētu personu jūsu organizācijā, piemēram, viņa vārds, uzvārds, amats vai pienākums un biroja atrašanās vieta. Papildiespējas:

 • zvanīt, rakstīt e-pastu vai nosūtīt ziņu, izmantojot pieejamās saites
 • Aplūkot failus, ko viņi ar jums nesen kopīgojuši
 • Aplūkot viņu organizācijas struktūru un Outlook grupas, kurās viņi darbojas

Parādītie informācijas veidi var atšķirties no šeit aprakstītā. Jūsu organizācijas administratori nosaka, kāds saturs ir redzams Bing darbam rezultātos.

 1. Atveriet pakalpojumu Bing.com un, ja nepieciešams, pierakstieties darba vai mācību kontā.
 2. Meklēšanas lodziņā ievadiet tā cilvēka vārdu, kuru vēlaties atrast.

  Precīzākus rezultātus iegūsit, ievadot vārdu un uzvārdu, taču, ja zināt tikai vienu no tiem, Bing darbam jums parādīs rezultātu, kas vistuvāk atbilst meklētajam, un, ja iespējams, piedāvās aplūkot vairāk rezultātu.

 3. Bing darbam rezultāts par cilvēku parādās rezultātu lapas augšpusē vai labās kolonnas augšpusē. Zem tās ir redzami citi tīmekļa rezultāti. Tie ir publiski rezultāti, kas neattiecas uz jūsu organizāciju.

  Dažos gadījumos, piemēram, ja vārds vai uzvārds ierindojas starp tīmeklī bieži meklētajiem, rezultāts par cilvēku var neparādīties automātiski. Lai to aplūkotu, sadaļā Uzņēmuma rezultāti izvēlnē atlasiet Cilvēki.

Failu meklēšanaexpando image

Failu rezultātos ietilpst faila nosaukums un atrašanās vieta, un tie var ietvert arī īsu dokumenta saturu aprakstošu fragmentu, modifikāciju veicēju un modificēšanas laiku. Jūs varat atrast failus, kas saglabāti SharePoint un OneDrive darbam, atbalstītie failu veidi ir:

 • Word dokumenti
 • Excel izklājlapas
 • PowerPoint prezentācijas
 • Visio faili
 • PDF
 • OneNote piezīmju grāmatiņas

Failu rezultāti ir izkārtoti pēc to veida:

 • Personiskie: jūsu izveidotie, modificētie vai nesen aplūkotie faili, kas atbilst meklēšanas parametriem
 • Visi rezultāti: visi atbilstošie faili no jūsu organizācijas SharePoint un OneDrive darbam, kurus jums ir atļauts aplūkot
 1. Atveriet pakalpojumu Bing.com un, ja nepieciešams, pierakstieties darba vai mācību kontā.
 2. Meklēšanas lodziņā ievadiet “dokumenti par” un svarīgos meklējamos terminus.

  Piemēram, ievadot meklēšanas lodziņā “dokumenti par nodokļu kodiem,” rezultātu lodziņā būs parādīti visi faili, kas ar jums kopīgoti un kas attiecas uz nodokļu kodiem.

 3. Jūs varat aplūkot failu rezultātus, arī ievadot meklējamos vārdus un lapas augšējā labajā stūrī izvēlnē Uzņēmuma rezultāti atlasīt Faili.
 4. Bing darbam failu rezultāti ir redzami rezultātu lapas augšpusē. Zem tās ir redzami citi tīmekļa rezultāti. Tie ir publiski rezultāti, kas neattiecas uz jūsu organizāciju.
Piezīme

Kad esat pierakstīts pakalpojumā Bing darbam, dažas iezīmes, piemēram, Bing Intereses unMicrosoft Atlīdzības programma, var darboties atšķirīgi.

Saistītās tēmas

Pierakstīšanās pakalpojumā Bing darbam
Kā pakalpojums Bing darbam pasargā jūsu informāciju?
Atsauksmes sūtīšana par pakalpojumu Bing darbam

See more videos...