Logowanie i wylogowanie w usłudze Bing dla firm

Logowanie i wylogowanie w usłudze Bing dla firm

Jak logować się w usłudze Bing dla firm i wylogowywać z niej.

Gdy administrator systemu doda Cię jako użytkownika usługi Bing dla firm, możesz zalogować się w niej przy użyciu konta służbowego lub szkolnego.

Logowanie w usłudze Bing dla firmexpando image

Po zalogowaniu do dowolnej aplikacji Office 365 użytkownik będzie automatycznie zalogowany w usłudze Bing dla firm po przejściu na stronę Bing.com.

  1. W prawym górnym rogu dowolnej strony Bing.com kliknij opcję Zaloguj lub Zaloguj się, aby wyświetlić wyniki biznesowe.

    Jeśli powyższe opcje logowania nie są widoczne, przejdź na stronę https://www.bing.com/business, aby się zalogować.

  2. Na stronie konta kliknij opcję Połącz obok pozycji Konto służbowe lub szkolne.
  3. Po wyświetleniu monitu wybierz konto, na które chcesz się zalogować lub wprowadź adres e-mail i hasło. Jest to zazwyczaj konto używane do logowania w aplikacjach Office 365, takich jak Outlook w sieci Web (OWA) lub SharePoint.
Wylogowanie z usługi Bing dla firmexpando image
  • W prawym górnym rogu dowolnej strony Bing.com kliknij swoje imię, a następnie w menu konta kliknij opcję Wyloguj obok pozycji Konto służbowe lub szkolne.
Przełączanie do usługi Konto Microsoftexpando image
  • Aby przełączyć do usługi Konto Microsoft, w prawym górnym rogu dowolnej strony Bing.com kliknij swoje imię, a następnie w menu konta kliknij opcję Przełącz do obok pozycji Konto Microsoft.
Uwagi
  • Bing.com zapisuje status Twojego konta służbowego (zalogowano/nie zalogowano) w pliku cookie przeglądarki. Jeśli usuniesz pliki cookie, przy kolejnych odwiedzinach strony Bing.com nastąpi automatyczne zalogowanie na Twoje konto służbowe lub szkolne.
  • Po zalogowaniu w usłudze Bing dla firm niektóre funkcje, takie jak Zainteresowania Bing oraz Microsoft Rewards, mogą działać w inny sposób lub nie być dostępne.

Powiązane tematy

Jak chronione są informacje w usłudze Bing dla firm
Wyszukiwanie w usłudze Bing dla firm
Wysyłanie opinii na temat usługi Bing dla firm

See more videos...