Jak chronione są informacje w usłudze Bing dla firm

Jak chronione są informacje w usłudze Bing dla firm

Poznaj wszystkie sposoby wykorzystywane w usłudze Bing dla firm, aby chronić Twoje dane i informacje biznesowe.

Bing dla firm korzysta z różnych metod, aby zapewnić bezpieczeństwo Twoich danych i informacji biznesowych:

  • Bing dla firm — wyniki pochodzą bezpośrednio z tej samej zaufanej chmury, która jest używana w usłudze Office 365. Bing nie przechowuje Twoich danych ani informacji biznesowych w publicznym indeksie sieci Web firmy Microsoft.
  • Aby wyświetlić wyniki biznesowe, użytkownik musi być zalogowany przy użyciu konta służbowego lub szkolnego.
  • Bing dla firm będzie zwracać tylko informacje i pliki aplikacji SharePoint lub OneDrive dla firm, które możesz wyświetlać. Dysponujesz takimi uprawnieniami, jeśli plik lub informacje zostały utworzone przez Ciebie, jeśli zostały udostępnione Tobie lub większej grupie, do której należysz, albo jeśli są przechowywane w folderach lub lokalizacjach, do których masz uprawnienia dostępu.
  • Bing nie będzie wykorzystywać wyszukiwań w usłudze Bing dla firm do ulepszania wyników publicznych ani do udoskonalania wyszukiwarki usługi Bing.
  • Podczas korzystania z usługi Bing dla firm usługa Bing nie zezwala reklamodawcom na kontaktowanie się z Tobą ani innymi osobami w Twojej organizacji.
  • Opinie wysyłane na temat wyników wyszukiwania w usłudze Bing dla firm nie są udostępniane w usłudze Bing— są one widoczne tylko dla osób w Twojej organizacji.

Powiązane tematy

Informacje na temat usługi Bing dla firm
Logowanie w usłudze Bing dla firm

See more videos...