Wyszukiwanie w usłudze Bing dla firm

Wyszukiwanie w usłudze Bing dla firm

Przy użyciu usługi Bing dla firm można wyszukiwać strony internetowe, osoby i pliki.

Po zalogowaniu do dowolnej aplikacji Office 365 użytkownik będzie automatycznie zalogowany w usłudze Bing dla firm po przejściu na stronę Bing.com. Dzięki usłudze Bing dla firm możesz znaleźć zakładki prowadzące do wewnętrznych stron internetowych i narzędzi, informacji na temat współpracowników i innych osób w organizacji oraz plików przechowywanych w aplikacjach SharePoint i OneDrive dla firm organizacji.

Wyszukiwanie stron internetowych i narzędziexpando image

Wyznaczeni administratorzy i redaktorzy w organizacji tworzą i publikują zakładki prowadzące do stron internetowych, narzędzi i innych zasobów. Wyniki zakładek zawierają krótki opis strony internetowej lub zasobu oraz łącze. Organizacje najczęściej tworzą zakładki dla następujących wyszukiwań: korzyści, zasoby ludzkie, podróże, pomoc techniczna, rezerwacja urlopów. Ale ponieważ zakładki są zarządzane przez organizację, mogą one się różnić, a powyższe wyszukiwania przykładowe nie zawsze zwracają wyniki.

 1. Przejdź na stronę Bing.com i w razie konieczności zaloguj się na konto służbowe lub szkolne.
 2. Wpisz szukany termin w polu wyszukiwania.
 3. W górnej części strony wyników lub prawej kolumny zostanie wyświetlony wynik wyszukiwania zakładki w usłudze Bing dla firm. Poniżej będą widoczne inne wyniki z sieci Web. Są to wyniki publiczne, niedotyczące Twojej organizacji.
Wyszukiwanie osóbexpando image

Wyniki dotyczące osób zawierają dane osoby w Twojej organizacji, takie jak imię i nazwisko, adres e-mail, tytuł lub stanowisko i lokalizacja biura. Możesz także:

 • Zadzwonić, wysłać wiadomość e-mail lub wiadomość tekstową przy użyciu dostępnych łączy
 • Wyświetlić pliki udostępnione Ci ostatnio przez te osoby
 • Wyświetlić ich schemat organizacyjny i grupy Outlook, do których należą

Typy wyświetlanych informacji mogą różnić się od powyższego opisu. Wyniki wyszukiwania w usłudze Bing dla firm są określane przez administratorów w Twojej organizacji.

 1. Przejdź na stronę Bing.com i w razie konieczności zaloguj się na konto służbowe lub szkolne.
 2. W polu wyszukiwania wpisz imię lub nazwisko osoby, którą chcesz znaleźć.

  Najlepsze wyniki otrzymasz po wpisaniu zarówno imienia, jak i nazwiska, ale jeśli znasz tylko część danych, usługa Bing dla firm zwróci wyniki najlepiej pasujące do wyszukiwania z możliwością wyświetlenia kolejnych (jeśli są dostępne).

 3. W górnej części strony wyników lub prawej kolumny zostanie wyświetlony wynik wyszukiwania osób w usłudze Bing dla firm. Poniżej będą widoczne inne wyniki z sieci Web. Są to wyniki publiczne, niedotyczące Twojej organizacji.

  Czasami, na przykład gdy dane imię lub nazwisko jest często wyszukiwane w sieci Web, wyniki dotyczące osób mogą nie być wyświetlane automatycznie. Aby je wyświetlić, w prawym górnym rogu strony w menu Wyniki biznesowe zaznacz opcję Osoby.

Wyszukiwanie plikówexpando image

Wyniki wyszukiwania plików zawierają nazwę i lokalizację pliku, a czasami także fragment zawartości i informacje, kto i kiedy ostatnio zmodyfikował plik. Można wyszukiwać pliki przechowywane w aplikacjach SharePoint i OneDrive dla firm. Obsługiwane typy plików:

 • Word dokumenty
 • Excel arkusze kalkulacyjne
 • PowerPoint prezentacje
 • Visio pliki
 • PDFs
 • OneNote notatniki

Wyniki wyszukiwania plików są uporządkowane według typu:

 • Osobiste: pliki utworzone, zmodyfikowane lub ostatnio wyświetlone przez użytkownika, pasujące do wyników wyszukiwania.
 • Wszystkie wyniki: wszystkie pasujące pliki z aplikacji SharePoint i OneDrive dla firm Twojej organizacji, które możesz wyświetlić.
 1. Przejdź na stronę Bing.com i w razie konieczności zaloguj się na konto służbowe lub szkolne.
 2. Wpisz w polu wyszukiwania słowa „dokumenty na temat”, a następnie wyszukiwane terminy.

  Na przykład po wpisaniu w polu wyszukiwania frazy „dokumenty na temat kodów podatkowych” zwrócone zostaną wszystkie udostępnione Ci pliki dotyczące kodów podatkowych.

 3. Aby wyświetlić wyniki wyszukiwania plików, można także wprowadzić odpowiednie kryteria wyszukiwania oraz w prawym górnym rogu strony w menu Wyniki biznesowe zaznaczyć opcję Pliki.
 4. W górnej części strony wyników zostanie wyświetlony wynik wyszukiwania osób w usłudze Bing dla firm. Poniżej będą widoczne inne wyniki z sieci Web. Są to wyniki publiczne, niedotyczące Twojej organizacji.
Note

Po zalogowaniu w usłudze Bing dla firm niektóre funkcje, takie jak Zainteresowania Bing oraz Microsoft Rewards, mogą działać w inny sposób.

Powiązane tematy

Logowanie w usłudze Bing dla firm
Jak chronione są informacje w usłudze Bing dla firm
Wysyłanie opinii na temat usługi Bing dla firm

See more videos...