Prihlásenie a odhlásenie do a z Bingu for business

Prihlásenie a odhlásenie do a z Bingu for business

Informácie o prihlásení a odhlásení do a z Bingu for business.

Keď vás správca systému pridá ako používateľa produktu Bing for business, môžete sa prihlásiť pomocou svojho pracovného alebo školského konta.

Prihlásenie do produktu Bing for businessexpando image

Ak už ste prihlásení do niektorej z aplikácií služieb Office 365, keď prejdete na lokalitu Bing.com, budete automaticky prihlásení do produktu Bing for business.

  1. V pravom hornom rohu ľubovoľnej stránky Bing.com kliknite na položku Prihlásiť sa alebo Prihlásiť sa na zobrazenie podnikových výsledkov.

    Ak tieto možnosti prihlásenia nie sú zobrazené, prejdite na stránku https://www.bing.com/business a prihláste sa.

  2. V ponuke konta vedľa položky Pracovné alebo školské konto kliknite na položku Pripojiť.
  3. Ak sa zobrazí výzva, vyberte konto, s ktorým sa chcete prihlásiť, alebo zadajte svoju e-mailovú adresu a heslo. Zvyčajne je to to isté konto, ktorým sa prihlasujete do aplikácií služieb Office 365, napríklad Outlook na webe (OWA) alebo SharePoint.
Odhlásenie z produktu Bing for businessexpando image
  • V pravom hornom rohu akejkoľvek stránky Bing.com kliknite na svoje meno, potom v ponuke konta vedľa položky Pracovné alebo školské konto kliknite na položku Odhlásiť sa.
Prepnutie na Konto Microsoftexpando image
  • Ak sa chcete prepnúť na konto Konto Microsoft, v pravom hornom rohu akejkoľvek stránky Bing.com kliknite na svoje meno, potom v ponuke konta vedľa položky Konto Microsoft kliknite na položku Prepnúť na.
Poznámky
  • Bing.com ukladá stav vášho pracovného alebo školského konta, či už ste prihlásení alebo odhlásení, v súboroch cookie prehliadača. Ak vymažete svoje súbory cookie a znova prejdete na stránku Bing.com, budete automaticky prihlásení do svojho pracovného alebo školského konta.
  • Keď ste prihlásení do produktu Bing for business, niektoré funkcie, napríklad Záujmy Bing a Odmeny Microsoft sa môžu správať odlišne alebo nemusia byť k dispozícii.

Súvisiace témy

Ako Bing for business zachováva zabezpečenie údajov
Vyhľadávanie s Bingom for business
Odoslanie pripomienok k Bingu for business

See more videos...