Vyhľadávanie s Bingom for business

Vyhľadávanie s Bingom for business

Bing for business umožňuje vyhľadávať stránky, nástroje, osoby a súbory.

Ak už ste prihlásení do niektorej z aplikácií služieb Office 365, keď prejdete na lokalitu Bing.com, budete automaticky prihlásení do produktu Bing for business. Bing for business umožňuje vyhľadávať záložky na interné lokality a nástroje, informácie o spolupracovníkoch a iných osobách vo vašej organizácii, ako aj súbory uložené v službách SharePoint a OneDrive for Business vašej organizácie.

Vyhľadávanie lokalít a nástrojovexpando image

Určení správcovia a editori vo vašej organizácii vytvárajú a publikujú záložky na lokality, nástroje a ďalšie zdroje. Výsledné záložky obsahujú stručný popis lokality alebo zdroja spolu s prepojením naň. Organizácie zvyčajne vytvárajú záložky pre tieto vyhľadávania: benefity, ľudské zdroje, cestovanie, IT podpora, voľnočasové rezervácie. Ale keďže tieto záložky spravuje vaša organizácia, môžu sa líšiť a tieto príklady vyhľadávania nemusia vrátiť výsledky.

 1. Prejdite na adresu Bing.com a podľa potreby sa prihláste do svojho pracovného alebo školského konta.
 2. Do poľa hľadania zadajte, čo chcete vyhľadať.
 3. V hornej časti stránky s výsledkami alebo v pravom stĺpci sa zobrazí výsledok vyhľadávania záložiek v produkte Bing for business. Ostatné výsledky z webu sa zobrazia pod tým. Tieto výsledky nie sú špecifické pre vašu organizáciu, sú to verejné výsledky.
Vyhľadávanie osôbexpando image

Výsledky vyhľadávania osôb poskytujú podrobnosti o osobách vo vašej organizácii vrátane ich mena, e-mailu, pozície alebo roly a umiestnenia kancelárie. Takisto môžete:

 • zavolať im, poslať e-mail alebo správu pomocou dostupných prepojení,
 • zobraziť súbory, ktoré s vami v poslednej dobe zdieľali,
 • prezerať si ich organizačnú štruktúru a skupiny v programe Outlook, ktorých sú členmi.

Zobrazené druhy informácií sa môžu líšiť od tohto popisu. Správcovia vo vašej organizácii určujú obsah, ktorý sa zobrazí vo výsledkoch produktu Bing for business.

 1. Prejdite na adresu Bing.com a podľa potreby sa prihláste do svojho pracovného alebo školského konta.
 2. Do poľa hľadania zadajte meno osoby, ktorú chcete nájsť.

  Keď použijete krstné meno aj priezvisko, dosiahnete najlepšie výsledky, ale ak poznáte len časť mena, Bing for business zobrazí výsledok, ktorý najlepšie vyhovuje vášmu vyhľadávaniu, a ak je to možné, ponúkne ďalšie výsledky.

 3. V hornej časti stránky s výsledkami alebo v pravom stĺpci sa zobrazí výsledok vyhľadávania osôb v produkte Bing for business. Ostatné výsledky z webu sa zobrazia pod tým. Tieto výsledky nie sú špecifické pre vašu organizáciu, sú to verejné výsledky.

  V niektorých prípadoch, napríklad, keď je meno na webe vyhľadávané veľmi často, sa výsledok pre osoby nemusí zobraziť automaticky. Ak ho chcete zobraziť, v pravom hornom rohu stránky v ponuke Podnikové výsledky vyberte položku Ľudia.

Vyhľadávanie súborovexpando image

Medzi výsledky vyhľadávania súborov patria názov a umiestnenie súboru a môžu obsahovať aj krátky úryvok obsahu a kto a kedy súbor modifikoval ako posledný. Môžete vyhľadávať súbory uložené v službách SharePoint a OneDrive for Business, medzi podporované súbory patria:

 • dokumenty programu Word,
 • tabuľkové hárky programu Excel,
 • prezentácie programu PowerPoint,
 • súbory programu Visio,
 • PDF súbory,
 • poznámkové bloky programu OneNote.

Výsledky vyhľadávania súborov sú usporiadané podľa typu:

 • Osobné: súbory, ktoré ste vytvorili, upravili alebo nedávno zobrazili a ktoré zodpovedajú vášmu vyhľadávaniu.
 • Všetky výsledky: všetky zodpovedajúce výsledky zo služieb SharePoint a OneDrive for Business vo vašej organizácii, ktorých prezeranie máte povolené.
 1. Prejdite na adresu Bing.com a podľa potreby sa prihláste do svojho pracovného alebo školského konta.
 2. Do poľa hľadania zadajte „dokumenty o“ a príslušné hľadané výrazy.

  Napríklad ak do poľa hľadania zadáte „dokumenty o daňových predpisoch“, dostanete všetky súbory, ktoré niekto s vami zdieľal a ktoré sa týkajú daňových predpisov.

 3. Výsledky vyhľadávania súborov môžete zobraziť aj tak, že zadáte príslušné vyhľadávanie a v pravom hornom rohu stránky v ponuke Podnikové výsledky vyberiete položku Súbory.
 4. V hornej časti stránky s výsledkami sa zobrazí výsledok vyhľadávania súborov v produkte Bing for business. Ostatné výsledky z webu sa zobrazia pod tým. Tieto výsledky nie sú špecifické pre vašu organizáciu, sú to verejné výsledky.
Poznámka

Keď ste prihlásení do produktu Bing for business, niektoré funkcie, napríklad Záujmy Bing a Odmeny Microsoft sa môžu správať odlišne.

Súvisiace témy

Prihlásenie do Bingu for business
Ako Bing for business zachováva zabezpečenie údajov
Odoslanie pripomienok k Bingu for business

See more videos...