Bing Video'yu kullanmaya başlama

Bing Video'yu kullanmaya başlama

Bing Videolar'a nasıl göz atılacağını, paylaşılacağını veya bunlarla ilgili nasıl geri bildirim gönderileceğini öğrenin.

Internet'e bağlı herhangi bir bilgisayardan videoları çevrimiçi olarak izleyin. Bing Video içindeki video sonuçları çeşitli medya kuruluşlarından sağlanır.

  • Videolara göz atın ve izleyin: MSN ve Bing tarafından karşıya yüklenen videoları bulun ve izleyin. Videoları anahtar sözcüklere ya da kategorilere göre arayabilir ve popüler, yeni yüklenen ve ilgili videolara göz atabilirsiniz.
  • Videoları arkadaşlarınızla paylaşın: Her Bing Video videosu ayrı bir web adresine sahiptir; böylece e-posta veya anlık ileti yoluyla bir video bağlantısı gönderebilirsiniz. Ayrıca, web sitenize veya blogunuza video ekleyebilir ya da Facebook gibi bir sosyal ağ web sitesinde video yayınlayabilirsiniz.
Not

Geri bildiriminiz varsa veya Bing Video ekibine bir hata bildirmek istiyorsanız, Bing Video web sitesinde herhangi bir sayfanın en altındaki Geri bildirim'e tıklayın. Bilgisayarınızda yüklü bir açılır pencere engelleme yazılımınız varsa, öncelikle bunu geçici olarak devre dışı bırakmanız gerekebilir.

See more videos...