Sorun bildirme

Sorun bildirme

Saldırgan sonuçların, fikri mülkiyetle ilgili endişelerin veya web sitesinin içeriğiyle ilgili diğer endişelerin nasıl bildirileceği hakkında bilgi.

Arama sonuçlarında yer alan belirli URL'ler veya diğer bilgiler hakkında endişeleriniz varsa, bunları Bing'e bildirebilirsiniz. Sorunun bildirilmesi, URL'nin arama sonuçlarından kaldırılmasıyla sonuçlanmayabilir. Bing, kullanıcılarının ilgili bilgilere erişimini kısıtlamasını önlemek için arama sonuçlarının kaldırılmasını dar bir durum ve koşul kümesiyle sınırlar.

Not

Bing, web sitelerinin yayımladığı veya Bing arama sonuçlarında görüntülenen içerikleri denetlemez. İçeriğin tüm arama sonuçlarından kaldırıldığından emin olmak için en iyi seçenek, söz konusu içeriği yayımlayan web sitesinin yöneticisiyle iletişim kurmak ve içeriğin silinmesini veya kaldırılmasını talep etmektir. Bing, URL'yi arama sonuçlarından kaldırsa bile, içerik yerinde kalacaktır ve yönetici tarafından web sitesinden kaldırılana kadar web adresine doğrudan giderek görüntülenebilir.

See more videos...