Bing işletmede oturum açma ve oturumu kapatma

Bing işletmede oturum açma ve oturumu kapatma

Bing işletmede oturum açma ve oturumu kapatma

Sistem yöneticiniz sizi Bing işletme kullanıcısı olarak ekledikten sonra, oturum açmak için iş veya okul hesabınızı kullanabilirsiniz.

Bing işletme'de oturum açmaexpando image

Herhangi bir Office 365 uygulamasında oturum açtıysanız, Bing.com adresine gittiğinizde Bing işletme uygulamasında otomatik olarak oturumunuz açılır.

  1. Herhangi bir Bing.com sayfasının sağ üst köşesinde Oturum aç veya İş sonuçlarını görmek için oturum aç seçeneğine tıklayın.

    Bu oturum açma seçeneklerini görmezseniz oturum açmak için https://www.bing.com/business adresine gidin.

  2. Hesap menüsünde İş veya okul hesabı'nın yanında Bağlan'a tıklayın.
  3. İstendiğinde, oturum açmak istediğiniz hesabı seçin veya e-posta adresinizi ve parolanızı girin. Bu genellikle, Web'de Outlook (OWA) veya SharePoint gibi Office 365 uygulamalarında oturum açmak için kullandığınız aynı hesaptır.
Bing işletme oturumunu kapatexpando image
  • Herhangi bir Bing.com sayfasının sağ üst köşesinde adınıza tıklayın, ardından hesap menüsünde İş veya okul hesabı'nın yanında Oturumu kapat'a tıklayın.
Microsoft hesabı hesabına geçmeexpando image
  • Microsoft hesabı hesabına geçmek için, herhangi bir Bing.com sayfasının sağ üst köşesinde adınıza tıklayın, ardından hesap menüsünde Microsoft hesabı'nın yanında Şu hesaba geç'e tıklayın.
Notlar
  • Bing.com, iş veya okul hesabınızın durumunu, oturum açılmış veya oturum kapatılmış olarak bir tarayıcı tanımlama bilgisine kaydeder. Tanımlama bilgilerinizi silerseniz, Bing.com adresine bir dahaki gidişinizde otomatik olarak iş veya okul hesabınızda oturumunuz açılmış olur.
  • Bing işletme ürününde oturum açtığınızda, Bing İlgi Alanları ve Microsoft Ödülleri gibi bazı özellikler farklı şekilde hareket edebilir veya mevcut olmayabilir.

İlgili Konular

Bing işletme, bilgilerinizi nasıl güvende tutar?
Bing işletme ile arama yapma
Bing işletme hakkında geri bildirim gönderme

See more videos...