Огляд домашньої сторінки

Огляд домашньої сторінки

Дізнайтеся, як завантажувати, отримувати більше інформації або вимикати зображення домашньої сторінки Bing.

Щоб допомогти вам краще пізнавати світ навколо, служба Bing щодня розміщує нове зображення, відеозапис чи панораму на домашній сторінці.

Отримання додаткових відомостей про тему

Щоб дізнатися більше про тему щоденного зображення, відео чи панорами, наведіть вказівник миші на них, щоб виявити гіпероб’єкти. Кожен гіпероб’єкт містить інформацію про тему та посилання, за яким можна знайти додаткові відомості.

Домашня сторінка Bing із полем пошуку

Отримання відомостей

Щоб отримати відомості про зображення, відеозапис чи панораму, у нижньому правому куті зображення наведіть вказівник на піктограму інформації.

Завантаження зображень на домашній сторінці

Можна завантажити більшість щоденних зображень на домашній сторінці. Щоб завантажити зображення, у нижньому правому куті зображення клацніть піктограму завантаження.

Перегляд попередніх зображень

Щоб переглянути зображення за останні сім днів, у нижньому правому куті зображення клацайте стрілки "Назад" або "Далі".

Увімкнення та вимкнення зображення

  • Щоб замість щоденного зображення на домашній сторінці відображати сіре тло, скористайтеся цим посиланням, щоб вимкнути зображення.
  • Щоб замість сірого тла на домашній сторінці відображати щоденне зображення, скористайтеся цим посиланням, щоб увімкнути зображення.

Установлення сайту Bing як домашньої сторінки та служби пошуку

Скористайтеся цими посиланнями, щоб зробити установити Bing.com як головну сторінку та вибрати Bing як засіб пошуку для цього браузера. Якщо не вдалось автоматично встановити сайт Bing як домашню сторінку чи службу пошуку, дотримуйтесь інструкцій на екрані.

Залишайтеся в курсі подій

Щоб отримувати оновлення щодо домашньої сторінки й інші новини про Bing, поставте позначку "Подобається" Bing у Facebook або стежте за Bing у Twitter.

Деякі описані тут функції та можливості можуть бути недоступні в певних країнах або регіонах.

See more videos...