Повідомлення про порушення

Повідомлення про порушення

Інформація про те, як повідомляти про образливі результати пошуку, проблеми з інтелектуальною власністю або інші проблеми у зв’язку із вмістом веб-сайту.

Якщо ви виявили порушення, пов’язане з URL-адресою чи іншою інформацією в результатах пошуку, повідомте про це команду Bing. Ми вживемо необхідні заходи, але це не обов’язково має бути видалення URL-адреси з результатів пошуку. Bing обмежує видалення результатів пошуку залежно від умов і обставин, щоб користувачі могли отримати доступ до потрібної інформації.

Повідомлення про незаконні матеріали зі сценами сексуального насильства над дітьми чи образливий вміст у результатах пошукуexpando image

Якщо вам здається, що результати пошуку пов’язані з експлуатацією дітей, загрожують їм або містять вміст для дорослих, скористайтеся формою Повідомлення про незаконний вміст або вміст для дорослих.

Зверніть увагу: якщо ви не хочете бачити вміст для дорослих у результатах пошуку, налаштуйте Безпечний пошук. Докладніші відомості див. в статті Блокування вмісту для дорослих за допомогою безпечного пошуку.

Повідомлення про порушення авторських прав у Bing або Bing Adsexpando image

Якщо ви виявили порушення прав інтелектуальної власності на вміст веб-сайту в результатах пошуку Bing або в рекламі Bing, відвідайте сторінку для повідомлення про порушення.

Запит на видалення з результатів пошуку згідно з нормою ЄС "Право на забуття"expando image

Якщо ви є резидентом Європейського Союзу і хочете, щоб служба Bing блокувала результати пошуку у відповідь на пошукові запити за вашим ім’ям, скористайтеся спеціальною формою Microsoft Запит на блокування результатів пошуку в службі Bing у Європі.

Запит на видалення з результатів пошуку згідно із законом про захист даних у Росіїexpando image

Якщо ви є резидентом Росії і хочете, щоб служба Bing блокувала результати пошуку у відповідь на пошукові запити за вашим ім’ям, скористайтеся спеціальною формою Microsoft Запит на блокування результатів пошуку в службі Bing у Росії.

Запит на видалення особистої конфіденційної інформації з результатів пошукуexpando image

Якщо ви виявили особисту конфіденційну інформацію на зразок паролів електронної пошти, ідентифікаційних номерів або номерів кредитних карток у результатах пошуку, скористайтеся формою Повідомлення про порушення у вмісті.

Повідомлення про публікацію порноматеріалів без згоди задіяних у них осіб ("порнопомста")expando image

Щоб повідомити про незаконне розміщення фото та відео інтимного вмісту, скористайтеся формою Повідомлення корпорації Майкрософт про порушення.

Повідомлення про пошкоджені посилання чи застарілі кешовані сторінкиexpando image

Якщо з веб-сайту вилучено вміст, однак він і надалі відображається в службі Bing, пошкоджені посилання або кешований вміст можна видалити з результатів пошуку за допомогою засобу для видалення вмісту Bing.

Повідомлення команди Bing про інше порушення у вмістіexpando image

Якщо ви хочете повідомити про неочікувані чи неточні результати пошуку, сторінки, що містять зловмисні програми, або інші порушення, не зазначені в цій статті, скористайтеся формою Повідомлення про порушення у вмісті.

Примітка

Служба Bing не контролює вміст, який публікується на веб-сайтах або відображається в результатах пошуку Bing. Щоб видалити вміст із результатів пошуку, краще зв’язатися з веб-майстром сайту, на якому розміщено цей вміст, і попросити його вилучити певний вміст. Навіть якщо ця URL-адреса більше не відображатиметься в результатах пошуку, вона продовжить існувати, і до неї можна буде отримати доступ, перейшовши безпосередньо за веб-адресою, доки веб-майстер не видалить вміст із цього сайту.

See more videos...