Повідомлення про порушення

Повідомлення про порушення

Інформація про те, як повідомляти про образливі результати пошуку, проблеми з інтелектуальною власністю або інші проблеми у зв’язку із вмістом веб-сайту.

Якщо ви виявили порушення, пов’язане з URL-адресою чи іншою інформацією в результатах пошуку, повідомте про це команду Bing. Ми вживемо необхідні заходи, але це не обов’язково має бути видалення URL-адреси з результатів пошуку. Bing обмежує видалення результатів пошуку залежно від умов і обставин, щоб користувачі могли отримати доступ до потрібної інформації.

Примітка

Служба Bing не контролює вміст, який публікується на веб-сайтах або відображається в результатах пошуку Bing. Щоб видалити вміст із результатів пошуку, краще зв’язатися з веб-майстром сайту, на якому розміщено цей вміст, і попросити його вилучити певний вміст. Навіть якщо ця URL-адреса більше не відображатиметься в результатах пошуку, вона продовжить існувати, і до неї можна буде отримати доступ, перейшовши безпосередньо за веб-адресою, доки веб-майстер не видалить вміст із цього сайту.

See more videos...