Вхід у службу Bing для бізнесу та вихід із неї

Вхід у службу Bing для бізнесу та вихід із неї

Як увійти в службу Bing для бізнесу та вийти з неї

Після того як ваш системний адміністратор додав вас як користувача Bing для бізнесу, ви можете використовувати свій робочий або навчальний обліковий запис для входу.

Вхід у Bing для бізнесуexpando image

Якщо ви вже ввійшли в будь-яку програму Office 365, ви автоматично ввійдете в Bing для бізнесу, коли перейдете на веб-сайт Bing.com.

  1. У верхньому правому куті будь-якої сторінки Bing.com клацніть Увійти чи Увійти, щоб переглянути результати Bing для бізнесу.

    Якщо ви не бачите цих варіантів, перейдіть за посиланням https://www.bing.com/business, щоб увійти.

  2. В меню облікового запису поруч із вкладкою Робочий або навчальний обліковий запис клацніть Підключити.
  3. Якщо буде запропоновано, виберіть обліковий запис, у який хочете ввійти, або введіть свою адресу електронної пошти чи пароль. Зазвичай це той самий запис, який ви використовуєте, щоб ввійти в програми Office 365, як-от Інтернет-версія Outlook (OWA) або SharePoint.
Вихід із Bing для бізнесуexpando image
  • У верхньому правому куті будь-якої сторінки Bing.com виберіть своє ім’я, а потім в меню облікового запису поруч із вкладкою Робочий або навчальний обліковий запис клацніть Вийти.
Перехід до Обліковий запис Microsoftexpando image
  • Щоб переключитися на Обліковий запис Microsoft, у верхньому правому куті будь-якої сторінки Bing.com виберіть своє ім’я, а потім в меню облікового запису поруч із вкладкою Обліковий запис Microsoft клацніть Переключитися на.
Примітки
  • Bing.com зберігає стан робочого або навчального облікового запису (виконано вхід або вихід) у файлі cookie браузера. Якщо ви видалите файли cookie, під час наступного відвідування сайту Bing.com буде автоматично виконано вхід у ваш робочий або навчальний обліковий запис.
  • Коли ви ввійшли в Bing для бізнесу, деякі функції, як-от "Інтереси Bing" і "Винагороди Microsoft", можуть працювати по-іншому або бути недоступними.

Пов'язані теми

Як Bing для бізнесу захищає вашу інформацію
Пошук із Bing для бізнесу
Надсилання відгуку про Bing для бізнесу

See more videos...