Як Bing для бізнесу захищає вашу інформацію

Як Bing для бізнесу захищає вашу інформацію

Дізнайтеся про всі заходи, які використовує Bing для бізнесу, щоб захисти вашу ділову інформацію та вміст.

Bing для бізнесу використовує кілька різних методів для захисту вашої ділової інформації та вмісту.

  • Результати Bing для бізнесу потрапляють безпосередньо до довіреного хмарного сховища Office 365. Bing не зберігає жодної ділової інформації чи вмісту в нашому загальнодоступному веб-індексі.
  • Ви можете побачити власні бізнес-результати, лише ввійшовши в навчальний чи робочий обліковий запис.
  • Bing для бізнесу відображатиме інформацію та файли SharePoint або OneDrive для бізнесу, лише якщо ви маєте дозвіл на їх перегляд. У вас може бути дозвіл, якщо ви створили цей файл чи інформацію, вам або групі, до якої ви належите, було надано спільний доступ до цих файлів чи інформації або вони зберігаються в папках чи розташуваннях, до яких ви маєте дозвіл на доступ.
  • Bing не використовує ваші пошукові запити Bing для бізнесу, щоб поліпшити загальнодоступні результати, а також ваші пошукові запити не використовуються для поліпшення пошукової системи Bing.
  • Під час використання Bing для бізнесу пошукова система Bing не дозволяє рекламодавцям націлювати рекламу на вас чи будь-кого з вашої організації.
  • Bing для бізнесу не має доступу до відгуків про результати Bing, які ви надсилаєте; лише співробітники вашої організації можуть бачити їх.

Пов'язані теми

Про Bing для бізнесу
Увійти в Bing для бізнесу

See more videos...