Пошук із Bing для бізнесу

Пошук із Bing для бізнесу

Знаходьте сайти та інструменти, людей і файли завдяки пошуку з Bing для бізнесу.

Якщо ви вже ввійшли в будь-яку програму Office 365, ви автоматично ввійдете в Bing для бізнесу, коли перейдете на веб-сайт Bing.com. За допомогою Bing для бізнесу ви можете шукати закладки для внутрішніх сайтів та інструментів, інформацію про співробітників та інших людей у вашій організації, а також файли, що зберігаються в програмах SharePoint і OneDrive для бізнесу у вашій організації.

Пошук сайтів та інструментівexpando image

Призначені адміністратори та редактори у вашій організації створюють і публікують закладки для сайтів, інструментів та інших ресурсів. Результати для закладок містять короткий опис сайту чи ресурсу, а також посилання на нього. Зазвичай організації створюють закладки для таких пошукових запитів: переваги, управління персоналом, IT-підтримка, бронювання відпустки. Але оскільки цими закладками керує ваша організація, вони можуть відрізнятися, а наведені в прикладі запити можуть не дати результатів.

 1. Перейдіть на веб-сайт Bing.com і за необхідності ввійдіть у свій робочий або навчальний обліковий запис.
 2. У полі пошуку введіть пошуковий запит.
 3. Результат для закладок Bing для бізнесу відображається вгорі на сторінці результатів або у верхній частині правого стовпця. Нижче відображаються інші результати пошуку в Інтернеті. Ці результати відображаються не лише для вашої організації, вони є загальнодоступними.
Пошук людейexpando image

Результати пошуку людей містять детальні відомості про особу в організації, зокрема її ім’я, адресу електронної пошти, посаду чи службові обов’язки та розташування офісу. Ви також можете:

 • телефонувати цим людям, надсилати їм електронні листи чи повідомлення, скориставшись доступними посиланнями;
 • переглядати файли, до яких вам надано спільний доступ;
 • переглядати організаційну діаграму цих осіб і групи Outlook, до яких вони належать.

Типи відомостей, які ви побачите, можуть відрізнятись від цього опису. Адміністратори вашої організації визначають вміст, який відображається в результатах Bing для бізнесу.

 1. Перейдіть на веб-сайт Bing.com і за необхідності ввійдіть у свій робочий або навчальний обліковий запис.
 2. У полі пошуку введіть ім’я особи, яку ви хочете знайти.

  Ви отримаєте найкращі результати, якщо введете ім’я та прізвище особи, але якщо вам невідоме повне ім’я, Bing для бізнесу покаже вам результат, який найкраще відповідає вашому пошуковому запиту, і, якщо це можливо, запропонує більше результатів.

 3. Результат пошуку людей Bing для бізнесу відображається вгорі на сторінці результатів або у верхній частині правого стовпця. Нижче відображаються інші результати пошуку в Інтернеті. Ці результати відображаються не лише для вашої організації, вони є загальнодоступними.

  У деяких випадках, наприклад, коли ім’я є дуже поширеним пошуковим запитом в Інтернеті, результати пошуку можуть не відображатись автоматично. Щоб побачити їх, у верхньому правому куті сторінки в меню Бізнес-результати виберіть Люди.

Пошук файлівexpando image

Результати пошуку файлу містять ім’я файлу та його розташування, іноді також короткий фрагмент вмісту та відомості про те, хто й коли вносив останні зміни у файл. Ви можете шукати файли, що зберігаються в службах SharePoint і OneDrive для бізнесу. До підтримуваних типів файлів належать:

 • документи Word;
 • електронні таблиці Excel;
 • презентації PowerPoint;
 • файли Visio;
 • файли PDF;
 • блокноти OneNote.

Результати пошуку файлу впорядковуються за типом.

 • Особисті: файли, які ви створювали, змінювали чи переглядали (що відповідають вашому пошуку).
 • Усі результати: усі відповідні файли в службах SharePoint і OneDrive для бізнесу вашої організації, які вам дозволено переглядати.
 1. Перейдіть на веб-сайт Bing.com і за необхідності ввійдіть у свій робочий або навчальний обліковий запис.
 2. У полі пошуку введіть "документи про" та відповідні пошукові терміни.

  Наприклад, якщо в полі пошуку ввести "документи про податковий код", ви побачите всі надіслані вам файли, які стосуються податкових кодів.

 3. Ви також можете переглянути результати пошуку файлу, якщо введете релевантний пошуковий запит і у верхньому правому куті сторінки в меню Бізнес-результати виберете Файли.
 4. Результати пошуку файлу Bing для бізнесу відображаються вгорі на сторінці результатів. Нижче відображаються інші результати пошуку в Інтернеті. Ці результати відображаються не лише для вашої організації, вони є загальнодоступними.
Примітка

Коли ви ввійшли в Bing для бізнесу, деякі функції, як-от "Інтереси Bing" і "Винагороди Microsoft", можуть працювати по-іншому.

Пов'язані теми

Увійти в Bing для бізнесу
Як Bing для бізнесу захищає вашу інформацію
Надсилання відгуку про Bing для бізнесу

See more videos...